Virtuves panelis: rūdīts vai nerūdīts stikls?

Virtuves paneļi tiek izmantoti telpā virs darba virsmas, zem skapīšu rindas. Panelis ir izgatavots no stikla 6, 8 vai 10 mm. Šis panelis virtuvē izskatās stilīgi un iekļaujas jebkurā interjerā. Drukāšana tiek veikta uz stikla otras puses. Tādējādi zīmējums nav pakļauts mehāniskiem vai cita veida ietekmēm, šādu paneli ir viegli uzkopt. Stikls sagriezts pēc izmēra, tiek urbti caurumi un izgriezumi kontaktligzdām, pulētas malas. Tad stiklu pakļauj rūdīšanai. Rūdīts stikls ir karstumizturīgs (līdz 220 ° C), un 5-7 reizes spēcīgāks nekā parasts stikls. Tāpat jāapzinās, ka parastam stiklam ir zaļgana nokrāsa, paneļiem mēs iesakām izmantot balinātu stiklu Clear Vision. Vairāk informācijas var atrast šeit.

Virtuves paneļa noformējuma varianti

Panelis ar zīmējumu

Bildei apdrukai ir jābūt piemērotas kvalitātes - proti, priekš interjera drukas ar kvalitāti 1440 dpi un attēlam ar izšķirtspēju 300 dpi mēs iesakām nosacītam stikla izmēram 1x1 m izvēlieties attēlu ar izmēru apmēram 3000x3000 pikseļi.

Mēs iesakām jums meklēt attēlus fotobankos, piemēram shutterstock.com. Šajā gadījumā jums jāatsūta mums bildes numurs (kas norādīts blakus bildei). Ja jums ir grūti izvēlēties bildes, griezieties pie mums, mēs palīdzēsim.

Panelis ar apgaismu

Stiklu ar druku vai gravējumu var apgaismot, tad tās kļūs par papildu gaismas avotu vakarā. Apgaismošanai izmanto īpašu profilu, kurā uzstāda vajadzīgas jaudas un krāsas LED lentas. Profilu var krāsot jebkurā krāsā pēc RAL kataloga. LED dod spilgtu un vienmērīgu apgaismojumu, tās ir ekonomisks un izturīgs.

Viena no dizaina iespējām panelim ar aizmugurgaismojumu - dziļā gravēšana uz matēta fona, kā arī dziļa gravēšana ar apdruku:

Tādam zīmejumam ir nepieciešams vektora fails, kuru var izvēlēties jebkurā fotobankā, piemēram shutterstock.comtaču atšķirībā no drukas failiem ir jāmeklē tikai vektoru failus. Ja jums ir grūti izvēlēties attēlu, griezieties pie mums, mēs palīdzēsim.

Realizētie projekti ir apskatāmi Galerijā.

Patīk mūsu projekti? Ja gribat kaut ko līdzīgu sev, griezieties pie mums lai apspriest detaļas.