Augstas kvalitātes druka uz tapetēm ar 1440 dpi izšķirtspēju. Druka uz šādiem materiāliem: papīrs, vinils, pašlīmējošais auduma materiāls. Tapešu struktūra: audekla (canvas), smiltis (sand), samts (velvet) un gluda virsma (smooth). Izmantotie materiāli ir ūdens izturīgi, ugunsdroši, videi draudzīgi un sertificēti saskaņā ar ES noteikumiem. Druka ir izturīga pret UV starojuma iedarbību un nodilumu.

Lai iegūtu vizualizāciju, jums ir nepieciešams nosūtīt mums izmēru un attēlu, vai meklējiet bildes fotobankos, piemēram, shutterstock.com. Šajā gadījumā jums ir nepieciešams nosūtīt mums bildes numuru (kas norādīts blakus attēlam). Ja jums ir grūti izvēlēties bildi, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs palīdzēsim.

Reprodukciju druka, gleznojumi, gleznas, fotogrāfijas, moduļu ilustrācijas uz mākslīga vai dabiska audekla. Pēc drukāšanas audekla materiāls nostiepjas uz koka apakšrāmja.

Druka uz pašlīmējošā eko tekstila

Lai pielīmēt šis tapetes, līme nav nepieciešama. Tos var līmēt jebkurā vietā, neatkarīgi no virsmas, pietiekoši, ja sienas ir izlīdzinātas un nogruntētas. Šis tapetes pielīmējas bez grumbām un burbuļiem, tās spēj izturēt augstu mitrumu un ekstremālas temperatūras. Līmē ar pārklājatām šuvēm, pēc tam šūves griež ar lineālu. Viegli līmējas, labi turas. Ātri un tīri.