Stikla starpsienas

Stikla starpsienu un vitrīnu, stikla durvju izgatavošana un montāža. Izmantojam rūdītu stiklu, laminētu stiklu (triplekss), Geze, Dorma furnitūru. Var izmantot matētu, caurspīdīgu, tonētu stiklu, stiklu ar smilšu strūklas zīmējumu, ar druku vai plēvi.

Dūškabīnes

Studija Glassart piedāvā stikla dušas kabīnes ar dekoru pēc jūsu izvēles. Dušas kabīnēm izmanto rūdītu stiklu, laminētu stiklu (triplekss). Tāpat ir iespējams pārnest zīmējumu esošai dūškabīnei vai vannas sienai, uz gludu vai liektu stikla virsmu. Lai pārnest uz kabīnas stiklu zīmējumu, ir nepieciešams vektoru fails, kuru jūs varat izvēlēties no mūsu katalogiem vai kādā no fotobankām, piemēram, shutterstock.com, taču atšķirībā no drukas failiem ir jāmeklē tikai vektoru failus. Ja jums ir grūti izvēlēties attēlu, griezieties pie mums, mēs palīdzēsim.

Stikla paketes

Zīmējumu var iedarināt stikla paketes iekšpusē. Pirms līmēšanas uz vienu vai abiem no stikliem pārnes izvēlētu dekoru: smilšu strūklas zīmējumu, vitrāžu vai druku. Šis zīmējums ir aizsargāts no ārējās vides, jo tas atrodas stikla iekšpusē. Stikla pakete ir caurspīdīga bet zīmējums, papildus tā dekoratīvai vērtībai, arī pasargā no nevēlamiem skatieniem. Var izmantot arī kā reklāmu.