Studija Glassart.lv piedāvā vairākus variantus kupejas skapju noformēšanai:

  • stikla vai spoguļa durvis ar smilšu strūklas zīmējumu
  • durvis ar druku
  • spoguļa un krāsaina zīmējuma savienojums
  • druka uz spoguļa
Jūs varat pasūtīt gatavas durvis jūsu skapim ar vēlamās formas un krāsas profilu (sīkāku informāciju - kontaktinformācija). Tāpat ir iespējams nokrāsot profilu jebkurā krāsā pēc RAL kataloga.

1. Stikla vai spoguļu kupejas durvis ar smilšu strūklas zīmējumu

Smilšu strūklas zīmējumam ir nepieciešams īpaša veida fails - vektoru fails. Šādu zīmējumu jūs varat izvēlēties no mūsu katalogiem, kā arī jebkurā fotobankā, piemēram shutterstock.comMūsu dizaineri palīdzēs mainīt, uzlabot, pārveidot vektoru attēlu konkrētam projektam. Ja jums rodas grūtības ar attēla izvēli, griezieties pie mums, mēs palīdzēsim. Zīmējumu var izvēlēties no katalogiem - saite.

Darbu piemēri:

2. Kupejas durvis ar druku

Bildi (fotoattēls, ilustrācija) drukā uz spoguļa, stikla, plastmasas un citiem materiāliem. Attēlam, kas jādrukā, ir jābūt piemērotas kvalitātes - proti, jo vairāk, jo labāk. Mēs iesakām jums meklēt attēlus izvēlētajam objektam fotobankās, piemēram, shutterstock.com. Šajā gadījumā jums ir nepieciešams nosūtīt mums attēla numuru (kas norādīts blakus attēlam). Bildi var sniegt arī pats klients. Ja jums rodas grūtības ar izvēli, griezieties pie mums, mēs palīdzēsim.

3. Spoguļa un krāsaina zīmējuma savienojums

Glassart studija piedāvā interesantu risinājumu skapja noformēšanā. Tas ir spoguļa un krāsaina zīmējuma savienojums - daži elementi no spoguļa, un citi - bilde drukai.

Spogulis rod apjomu un paplašina telpu, un gadījumā, ja ir izmantots mūsu studijas piedāvātais risinājums, spoguļains zīmējums atspoguļo apkārtni un met atspīdumus uz grīdas, griestiem un sienām, un kopā ar drukāto bildi izskatās neparasti. Lai radītu tādu unikālu zīmējumu savienojumu, vajadzēs 2 attēlus - vienu, kas rada spoguļa attēla daļu, otra - krāsaina drukāšanai.

4. Druka uz spoguļa

Zīmējumu var drukāt uz spoguli:

Ja Jums ir interese par šo ideju, bet jums ir grūtības ar bildes izvēli, mūsu dizaineri palīdzēs.