Laipni lūdzam studijas Glassart mājas lapā. Mūsu pamatdarbības sfēra ir interjeru noformēšana, izmantojot stiklu, spoguļus un citus materiālus. Mēs palīdzēsim noformēt mūsdienīgā stilā kupejas skapi, spoguli, stikla paketi ar zīmējumu, virtuves paneli, dūšas kabīni, stikla starpsienu, kāpņu nožogojumu, stikla mēbeles - galdus, skapjus, plauktus, virtuves fasādes, arī iebūvētus griestu un sienu gaismekļus, stikla panno, stikla grīdas, dekoratīvus un funkcionālus interjera elementus ar LED gaismu un bez.

Mūsu mērķis - piedāvāt klientam piemērotāku risinājumu, kas ietver sevī gan materiālu, stila un dizaina izvēli, gan projekta realizāciju.

Mūsu vietnē Jūs atradīsiet paveikto darbu foto, informāciju par materiāliem un apdari, vektoru zīmējumu katalogus un informāciju par fotobankās piedāvātām bildēm. Jūs varat izvēlēties gatavu dizainu vai mēs palīdzēsim to izveidot.

Mūsu dizaineri izstrādās priekšskatījumu gala rezultātu (vizualizāciju), vektoru, rastra attēlus Jūsu projektam. Mūsu speciālisti noņems izmērus, īstenos ražošanu mūsdienīgā augstās precizitātes iekārtās un paveiks uzstādīšanu saskaņā ar ES noteikumiem.

Mūsu priekšrocības - kvalitāte un ātrums. Arī nodrošinam mūsu produktu pārvadājumu un uzstādīšanu Latvijā un ārvalstīs.

Kontakti